Kierowco, witaj na moim blogu !!!

Dariusz Szczecina        24 września 2014        Komentarze (0)

Witam,

To pierwszy wpis na tym blogu. Blogu który ma za zadanie wyjaśnić Kierowcom zawodowym jakich świadczeń i w jaki sposób mogą domagać się za swoją pracę. Czekam na Wasze komentarze.

Tematyka bloga została już od początku podzielona na 3 główne działy.

W pierwszym z nich nazwanym umownie „Noclegi” omawiam tematykę zwrotu kosztów noclegu Kierowcy oraz zasad wypłaty ryczałtów za noclegi Kierowców.

W dziale „Diety” zajmiemy się tematyką diet z tytułu podróży służbowych.

Dział „Nadgodziny” omawia tematykę wynagrodzeń za pracę w godzinach nadliczbowych oraz dodatków za pracę w nadgodzinach.

Zapraszam do kolejnych artykułów.

 

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Dariusz Szczecina Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Dariusz Szczecina z siedzibą w Tychach.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kancelaria@szczecina-kancelaria.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Następny wpis: