Nowa rubryka w blogu. Przełącz na ŁÓŻECZKO

Dariusz Szczecina        12 listopada 2014        Komentarze (0)

Pomysł przyniosło samo życie, a dokładniej trzech dżentelmenów urzędujących w gmachu przy ul. Wiejskiej w Warszawie.

Bardzo chciałem o nich napisać, ale w blogu brakowało mi odpowiedniej rubryki. Tym wpisem otwieram więc nową zakładkę, którą nazwałem „Przełącz na Łóżeczko„.

Kierowy zawodowi wiedzą co to oznacza, a chodzi po prostu o symbol na tachografie, który kierowca zawodowy wybiera na selektorze tacho kiedy odpoczywa.

Ta rubryka będzie więc dotyczyła ciekawostek, które mogą Ciebie zainteresować w czasie wolnym. Z reguły będą one miały pewien związek z wynagrodzeniem kierowców zawodowych, ale nie zawsze. Będę tu po prostu pisał o tym co może rozśmieszyć lub zainteresować poza godzinami pracy.

Zapraszam więc do pierwszego wpisu, który stał się inspiracją do założenia nowej rubryki.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Dariusz Szczecina Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Dariusz Szczecina z siedzibą w Tychach.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kancelaria@szczecina-kancelaria.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: