Wesołych Świąt !

Dariusz Szczecina        24 grudnia 2014        Komentarze (0)

Dochodzi 1 w nocy.

Dziś Wigilia.

Wszystkie pilne tematy związane z pracą już prawie skończone.

Prawie, ale reszta musi już poczekać do poniedziałku po Świętach, jeszcze w tym roku, ale już na pewno nie przed Świętami.

Będzie można w końcu zwolnić, pobawić się z dziećmi i przemyśleć na spokojnie kilka spraw. A może w końcu uda się przeczytać coś innego niż komentarze do ustaw, przepisy i pisma procesowe ?

Pewnie odbieram te Święta inaczej niż Kierowcy, dla których jest to jedna z niewielu w roku okazji do spędzenia w domu więcej niż kilku dni. Na pewno jednak mamy co do tych Świąt podobne oczekiwania i podobne marzenia z nimi związane … a zatem

Na ten wyjątkowy i oczekiwany przez Wszystkich czas Świąt Bożego Narodzenia,

a także na cały nadchodzący rok 2015,

przyjmij proszę moje serdeczne życzenia,

wszystkiego tego co pomyślne, szczęśliwe i radosne.

Oby każdemu z Nas było dane przeżyć te Święta beztrosko i rodzinnie.

Boże Narodzenie

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Dariusz Szczecina Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Dariusz Szczecina z siedzibą w Tychach.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kancelaria@szczecina-kancelaria.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: